1ste en 2de elftallen


Volharding - Chevremont
op 26-05-2024

Vianen Vooruit 1 - Vorstenb.Boys 1
op 26-05-2024

Astrantia 1 - SV Oostrum 1
op 26-05-2024

ZVV Be Quick - JVC
op 25-05-2024

VIOS 38 1 - Vitesse 08 1
op 20-05-2024

SES 1 - Kampioen
op 20-05-2024

Juliana Mill VR1 - Nooit Gedacht VR1
op 20-05-2024

Fiducia 1 - Astrantia 1
op 20-05-2024

Brakkenstein 1 - Vianen Vooruit 1
op 20-05-2024

Boekel Sport 1 - Handel 1
op 20-05-2024

VV Heerde ZA1 - DOS Kampen ZA1
op 18-05-2024

JVC ZA1 - Groen Wit 62 ZA1
op 18-05-2024

Volharding - SC Susteren
op 12-05-2024

Vianen Vooruit 1 - NEC 1
op 12-05-2024

SES 1 - svDWSH 18 1
op 12-05-2024

Handel - DAW
op 12-05-2024

Astrantia - SIOl
op 12-05-2024

Achilles Reek - SV Millsbeek
op 12-05-2024

Kolping-Dynamo ZA1 - JVC ZA1
op 11-05-2024

VV Heerde ZA1 - WVF ZA1
op 04-05-2024

Olympia 18 - Handel
op 28-04-2024

Hapse Boys 1 - Vianen Vooruit 1
op 28-04-2024

Excellent - Blerick
op 28-04-2024

de Zwaluw - Astrantia
op 28-04-2024

Volharding - Mierlo Hout
op 21-04-2024

Vianen Vooruit 1 - Quick 1888 1
op 21-04-2024

SSS`18 - Boekel Sport
op 21-04-2024

Astrantia - SVEB
op 21-04-2024

OVC 85 - JVC
op 20-04-2024

VIOS 38 1 - Juliana Mill 1
op 14-04-2024

Vianen Vooruit 1 - Venhorst 1
op 14-04-2024

Toxandria - BVV
op 14-04-2024

SVS 1 - Astrantia 1
op 14-04-2024

VV Heerde - SV Epe
op 14-04-2024

svDWSH 18 1 - Achilles Reek 1
op 14-04-2024

Deurne 1 - Volharding 1
op 14-04-2024

Juliana 31 - JVC
op 13-04-2024

Volharding - EHC Heuts
op 07-04-2024

SSS`18 - Olympia 18
op 07-04-2024

Festilent 1 - Vianen Vooruit 1
op 07-04-2024

DSV 1 - Excellent 1
op 07-04-2024

Astrantia - Toxandria
op 07-04-2024

SV Hatto Heim 1 - VV Heerde 1
op 06-04-2024

JVC - AVW 66
op 06-04-2024

Excellent - FCV Venlo
op 01-04-2024

Achates - svDWSH 18
op 01-04-2024

Vianen Vooruit 1 - VV Heijen 1
op 24-03-2024

Holthees Smakt 1 - Astrantia 1
op 24-03-2024

SSS`18 - Pr. Irene
op 17-03-2024

Juliana Mill - Constantia
op 17-03-2024

HBV 1 - Sambeek 1
op 17-03-2024

Gassel 1 - WHV 1
op 17-03-2024

DSV - Sparta 18
op 17-03-2024

Astrantia - VV Resia
op 17-03-2024

Achilles Reek 1 - Vitesse 08 1
op 17-03-2024

JVC - SPCL Brummen
op 16-03-2024

Vianen Vooruit 1 - Groesbeekse Boys 1
op 10-03-2024

SV Valkenswaard - Volharding
op 10-03-2024

Excellent - SV Ondo
op 10-03-2024

Elsendorp - Astrantia
op 10-03-2024

Constantia - MSH Maasduinen
op 10-03-2024

de Paasberg - JVC
op 09-03-2024

Leunen 1 - Astrantia 1
op 07-03-2024

SSS`18 1 - Handel 1
op 03-03-2024

Sambeek 1 - svDWSH 18 1
op 03-03-2024

SV Millsbeek 1 - SES 1
op 03-03-2024

Astrantia 1 - BVV 27 1
op 03-03-2024

JVC - de Treffers
op 02-03-2024

Vianen Vooruit 1 - Volkel RKSV 1
op 25-02-2024

Olympia 18 1 - DAW 1
op 25-02-2024

svDWSH 18 1 - VIOS 38 1
op 25-02-2024

Juliana Mill 1 - HBV 1
op 25-02-2024

Astrantia 1 - SVOC 01
op 25-02-2024

ESA ZA1 - JVC ZA1
op 24-02-2024

SVS 1 - Toxandria 1
op 18-02-2024

SV Oostrum 1 - Astrantia 1
op 18-02-2024

Sambeek 1 - Juliana Mill 1
op 18-02-2024

Vorstenb.Boys 1 - Vianen Vooruit 1
op 18-02-2024

VIOS 38 - SES
op 04-02-2024

EGS 20 1 - Vianen Vooruit 1
op 04-02-2024

DSV - Blerick
op 04-02-2024

de Zwaluw 1 - Holthees Smakt 1
op 04-02-2024

JVC ZA1 - SV Twello ZA1
op 03-02-2024

Volharding - de STER
op 28-01-2024

Vianen Vooruit 1 - Brakkenstein 1
op 28-01-2024

SSS`18 - Rhode VSB
op 28-01-2024

svDWSH 18 - Vitesse 08
op 28-01-2024

HBV - MSH Maasduinen
op 28-01-2024

Hapse Boys - Venhorst
op 28-01-2024

Astrantia - Fiducia
op 28-01-2024

Groen Wit 62 - JVC
op 27-01-2024

JVC ZA1 - ZVV Be Quick ZA1
op 20-01-2024

Vianen Vooruit 1 - Top 1
op 17-12-2023

Sambeek 1 - Olympia 18 1
op 16-12-2023

SIOl 1 - Astrantia 1
op 10-12-2023

svDWSH 18 1 - SES 1
op 10-12-2023

JVC ZA1 - Kolping-Dynamo ZA1
op 09-12-2023

Volharding 1 - SHH Herten 1
op 03-12-2023

Vianen Vooruit 1 - Hapse Boys 1
op 03-12-2023

DSV 1 - FCV Venlo 1
op 03-12-2023

Constantia 1 - svDWSH 18 1
op 03-12-2023

Astrantia 1 - de Zwaluw 1
op 03-12-2023

Toxandria 1 - Elsendorp 1
op 26-11-2023

SVEB 1 - Astrantia 1
op 26-11-2023

Mierlo Hout 1 - Volharding 1
op 26-11-2023

Excellent 1 - Panningen 1
op 26-11-2023

Volharding 1 - Deurne 1
op 19-11-2023

Vitesse 08 1 - SES 1
op 19-11-2023

SSS`18 1 - DAW 1
op 19-11-2023

CHC - Roosendaal
op 19-11-2023

Astrantia 1 - SVS 1
op 19-11-2023

JVC ZA1 - Juliana 31 ZA1
op 18-11-2023

Vianen Vooruit 1 - Festilent 1
op 12-11-2023

Toxandria 1 - Astrantia 1
op 12-11-2023

Sambeek 1 - Achates 1
op 12-11-2023

svDWSH 18 1 - Juliana Mill 1
op 12-11-2023

Excellent 1 - DSV 1
op 12-11-2023

AVW 66 ZA1 - JVC ZA1
op 11-11-2023

Volharding 1 - BSV Limburgia 1
op 05-11-2023

SSS`18 1 - Union 1
op 05-11-2023

Holthees Smakt 1 - Astrantia 1
op 05-11-2023

JVC ZA1 - ZZC 20 ZA1
op 04-11-2023

VIOS 38 1 - SV Millsbeek 1
op 29-10-2023

Vianen Vooruit 1 - SCE 1
op 29-10-2023

Excellent 1 - SV United 1
op 29-10-2023

VV Resia 1 - Astrantia 1
op 29-10-2023

Constantia 1 - Juliana Mill 1
op 29-10-2023

SPCL Brummen ZA1 - JVC ZA1
op 28-10-2023

Volharding - Venray
op 22-10-2023

Vitesse 08 1 - WEC 1
op 22-10-2023

Volharding 1 - SV Valkenswaard 1
op 15-10-2023

SSS`18 1 - Avanti 31 1
op 15-10-2023

SV Millsbeek - svDWSH 18 1
op 15-10-2023

HBV 1 - Achilles Reek 1
op 15-10-2023

Groesbeekse Boys 1 - Vianen Vooruit 1
op 15-10-2023

de Zwaluw 1 - SVEB 1
op 15-10-2023

Astrantia 1 - Elsendorp 1
op 15-10-2023

Juliana 31 ZA1 - SPCL Brummen ZA1
op 14-10-2023

JVC ZA1 - de Paasberg ZA1
op 14-10-2023

Vianen Vooruit 1 - Krayenhoff 1
op 08-10-2023

Olympia 18 1 - Boekel Sport 1
op 08-10-2023

BVV 27 1 - Astrantia 1
op 08-10-2023

de Treffers ZA1 - JVC ZA1
op 07-10-2023

VIOS 38 1 - svDWSH 18
op 01-10-2023

SVOC 01 - Astrantia
op 01-10-2023

DSV - Stiphout Vooruit
op 01-10-2023

de Zwaluw - Toxandria
op 01-10-2023

Vorstenb.Boys 1 - Hapse Boys 1
op 01-10-2023

DAW 1 - Olympia 18 1
op 01-10-2023

Juliana 31 ZA1 - de Treffers ZA1
op 30-09-2023

JVC 2 - de Bataven 2
op 30-09-2023

JVC ZA1 - ESA ZA1
op 30-09-2023

Volharding - Sportclub 25
op 24-09-2023

Olympia 18 1 - Eendracht 30 1
op 24-09-2023

svDWSH 18 1 - HBV 1
op 24-09-2023

eerste elftallen - CHC
op 24-09-2023

Holthees Smakt 1 - de Zwaluw 1
op 24-09-2023

Constantia 1 - Sambeek 1
op 24-09-2023

Astrantia 1 - Leunen 1
op 24-09-2023

SV Twello ZA1 - JVC ZA1
op 23-09-2023

Volharding - Olympia 18
op 17-09-2023

Toxandria - Constantia
op 17-09-2023

Sambeek - ST Sporting
op 17-09-2023

FC Eindhoven - CHC
op 17-09-2023

Astrantia - Juliana Mill
op 17-09-2023

JVC - de Treffers
op 16-09-2023

Volharding 1 - Veritas 1
op 10-09-2023

Geldrop 1 - CHC 1
op 10-09-2023

Hapse Boys 1 - Venhorst 1
op 10-09-2023

FC de Rakt 1 - Astrantia 1
op 10-09-2023

de Zwaluw 1 - Gassel ZV
op 10-09-2023

Olympia 18 JO231 - SCE JO231
op 09-09-2023

VIOS 38 - Constantia
op 03-09-2023

SSS`18 1 - Volharding 1
op 03-09-2023

SSS`18 - Volharding
op 03-09-2023

EGS 20 1 - SV United 1
op 03-09-2023

Juliana Mill - FC de Rakt
op 03-09-2023

HBV 1 - OKSV 1
op 03-09-2023

Astrantia - SES
op 03-09-2023

Quick 1888 MO201 - de Treffers MO201
op 02-09-2023

Alverna 1 - JVC 1
op 02-09-2023

Odiliapeel 1 - SES 1
op 27-08-2023

Volharding 1 - Eendracht 30 1
op 26-08-2023

de Zwaluw 1 - Olympia 18 O23
op 20-08-2023

SSS`18 - SV United
op 19-08-2023

UDI 19/CSU 1 - Gemert 1
op 29-07-2023

Gemert 1 - RKSV Nuenen 1
op 22-07-2023

Volharding - NEO Borne
op 11-06-2023

Toxandria - Urmondia
op 11-06-2023

SSS`18 - Excellent
op 11-06-2023

svDWSH 18 - Olympia Boys
op 11-06-2023

EWC 46 - Boerdonk
op 11-06-2023

Astrantia - Daalhof
op 11-06-2023

de Zwaluw 1 - Eindse Boys 1
op 04-06-2023

Volharding - Wittenhorst
op 29-05-2023

VV Heijen - Kampioen
op 29-05-2023

Vianen Vooruit 1 - Venhorst 1
op 21-05-2023

Toxandria 1 - ST Sporting 1
op 21-05-2023

Juliana Mill - FC de Rakt
op 21-05-2023

Excellent - EGS 20
op 21-05-2023

Deurne - Volharding
op 21-05-2023

Constantia - Vitesse 08
op 21-05-2023

Astrantia - VV Resia
op 21-05-2023

SKV - JVC
op 20-05-2023

SV Leones ZA1 - Elistha ZA1
op 20-05-2023

Volharding - Venlosche Boys
op 16-05-2023

Festilent - Juliana Mill
op 16-05-2023

VCA - Astrantia
op 14-05-2023

FC Uden 1 - Kampioen
op 14-05-2023

SVOC 01 1 - Toxandria 1
op 14-05-2023

EGS 20 - Ysselsteyn
op 14-05-2023

svDWSH 18 - Nederwetten
op 14-05-2023

HBV - SV Millsbeek
op 14-05-2023

de Zwaluw - SVS
op 07-05-2023

Rood Wit 62 4 - SIOl 2
op 30-04-2023

Juliana Mill - SES
op 30-04-2023

Hapse Boys - Venhorst
op 30-04-2023

Wittenhorst 1 - Kampioen
op 30-04-2023

Chevremont - Volharding
op 30-04-2023

Volharding - SC Susteren
op 23-04-2023

VIOS 38 1 - SV Lottum 1
op 23-04-2023

Vianen Vooruit 1 - SV United 1
op 23-04-2023

SSS`18 - Sparta 25
op 23-04-2023

Olympia 18 - Heeswijk
op 23-04-2023

Odiliapeel 1 - WHV 1
op 23-04-2023

Handel 1 - Bruheze 1
op 23-04-2023

DSV - Montagnards
op 23-04-2023

de Zwaluw - VCA
op 23-04-2023

Constantia - EGS 20
op 23-04-2023

Astrantia - Holthees Smakt
op 23-04-2023

JVC 2 - Trekvogels 4
op 22-04-2023

Volharding 1 - RKSV Minor 1
op 16-04-2023

VIOS 38 - VV Heijen
op 16-04-2023

FC Uden - Boerdonk
op 16-04-2023

SVS - Astrantia
op 16-04-2023

Olympia 18 - Rhode VSB
op 16-04-2023

svDWSH 18 - Odiliapeel
op 16-04-2023

Achates - Juliana Mill
op 16-04-2023

Vianen Vooruit 1 - Vitesse 08 1
op 10-04-2023

Olympia 18 - Eendracht 30
op 10-04-2023

SCMH - Juliana Mill
op 10-04-2023

JVC 3 - Juliana 31 5
op 08-04-2023

JVC 2 - Groesbeekse Boys 3
op 08-04-2023

Vianen Vooruit 1 - Handel 1
op 02-04-2023

Venray 1 - AWC 1
op 02-04-2023

SSS`18 - Olympia 18
op 02-04-2023

Excellent - Bruheze
op 02-04-2023

DSV - Merselo
op 02-04-2023

Boerdonk - Nederwetten
op 02-04-2023

Astrantia - RKDSO
op 02-04-2023

SV De Braak - JVC
op 01-04-2023

Volharding 1 - Someren 1
op 26-03-2023

SSS`18 - Rhode VSB
op 26-03-2023

Astrantia - ST Sporting
op 26-03-2023

Astrantia - Leunen
op 23-03-2023

Vitesse 08 - Venhorst
op 19-03-2023

Odiliapeel - Boerdonk
op 19-03-2023

DBV 1 - VIOS 38 1
op 19-03-2023

Juliana Mill - SV Millsbeek
op 19-03-2023

VV Heijen - DEV Arcen
op 19-03-2023

Elsendorp 1 - svDWSH 18 1
op 19-03-2023

ZSV Zeilberg - Volharding
op 19-03-2023

de Zwaluw - Astrantia
op 19-03-2023

Constantia 1 - Bruheze 1
op 19-03-2023

Volharding - de STER
op 12-03-2023

Vianen Vooruit 1 - Ysselsteyn 1
op 12-03-2023

NLC 03 - Juliana Mill
op 12-03-2023

SSS`18 - Pr. Irene
op 12-03-2023

svDWSH 18 - Keldonk
op 12-03-2023

HBV - Festilent
op 12-03-2023

de Zwaluw - ST Sporting
op 12-03-2023

Boerdonk - VCO
op 12-03-2023

Toxandria - Astrantia
op 05-03-2023

SV Olland - Boerdonk
op 05-03-2023

Juliana Mill - CITO
op 05-03-2023

Hapse Boys - Handel
op 05-03-2023

ESA - JVC
op 04-03-2023

Venray 1 - Unitas 30 1
op 26-02-2023

Handel 1 - Ysselsteyn 1
op 26-02-2023

VV Resia 1 - Astrantia 1
op 26-02-2023

Volharding 1 - Schaesberg 1
op 12-02-2023

HBV 1 - Juliana Mill 1
op 12-02-2023

Gassel 1 - Festilent 1
op 12-02-2023

Excellent - Constantia
op 12-02-2023

DSV - VV Heijen
op 12-02-2023

Boerdonk - Elsendorp
op 12-02-2023

Astrantia - SVOC 01
op 12-02-2023

Juliana 31 ZA1 - Advendo 57 1
op 11-02-2023

JVC 2 - vv UNI 2
op 11-02-2023

JVC 1 - Veenendaal 1
op 11-02-2023

Toxandria - Leunen
op 05-02-2023

EGS 20 1 - Vianen Vooruit 1
op 05-02-2023

Juliana Mill - Achilles Reek
op 05-02-2023

VV Heijen - Sambeek
op 05-02-2023

Fiducia - svDWSH 18
op 05-02-2023

Keldonk - Boerdonk
op 05-02-2023

DAW 1 - Heeswijk 1
op 05-02-2023

Constantia - Ysselsteyn
op 05-02-2023

BVV 27 - Astrantia
op 05-02-2023

Astrantia 1 - SVOC 01
op 05-02-2023

Juliana Mill - Gassel
op 29-01-2023

Hapse Boys - Vitesse 08
op 29-01-2023

ERP 1 - Marvilde 1
op 29-01-2023

Wittenhorst - Volharding
op 29-01-2023

Volharding 1 - Deurne 1
op 22-01-2023

Volharding - Deurne
op 22-01-2023

FC de Rakt - Juliana Mill
op 22-01-2023

Juliana Mill - Nieuws
op 10-01-2023

Vitesse 08 - Constantia
op 11-12-2022

Venhorst 1 - Vianen Vooruit 1
op 11-12-2022

Vianen Vooruit 1 - Stiphout Vooruit 1
op 04-12-2022

SSS`18 - DAW
op 04-12-2022

Excellent - Venhorst
op 04-12-2022

Constantia 1 - Hapse Boys 1
op 04-12-2022

Astrantia - VCA
op 04-12-2022

VCA - de Zwaluw
op 27-11-2022

Sambeek - Meterik
op 27-11-2022

Holthees Smakt - Astrantia
op 27-11-2022

Juliana 31 ZA1 - JVC 1
op 26-11-2022

Vitesse 08 - Handel
op 20-11-2022

Vianen Vooruit 1 - Bruheze 1
op 20-11-2022

SSS`18 - Heeswijk
op 20-11-2022

VV Heijen - VIOS 38
op 20-11-2022

Astrantia - SVS
op 20-11-2022

Volharding 1 - EFC 1
op 13-11-2022

VIOS 38 - SV Oostrum
op 13-11-2022

FC Uden 1 - Odiliapeel 1
op 13-11-2022

Nederwetten - Boerdonk
op 13-11-2022

SV Millsbeek - Festilent
op 13-11-2022

SCMH 1 - SES 1
op 13-11-2022

RKDSO - Astrantia
op 13-11-2022

ST Sporting - Astrantia
op 06-11-2022

Juliana Mill - SCMH
op 06-11-2022

Fiducia - Boerdonk
op 06-11-2022

Eendracht 30 1 - Olympia 18 1
op 06-11-2022

DSV - SV Lottum
op 06-11-2022

Volharding 1 - ZSV Zeilberg 1
op 30-10-2022

Vianen Vooruit 1 - Excellent 1
op 30-10-2022

SVS 1 - Toxandria 1
op 30-10-2022

SSS`18 - Eendracht 30
op 30-10-2022

svDWSH 18 - Elsendorp
op 30-10-2022

Boerdonk - Odiliapeel
op 30-10-2022

Astrantia - de Zwaluw
op 30-10-2022

JVC - ONA 53
op 29-10-2022

Ysselsteyn 1 - VV Heijen 1
op 23-10-2022

EFC 1 - Volharding 1
op 23-10-2022

svDWSH 18 5 - SIOl 4
op 23-10-2022

Handel 1 - Boekel Sport 1
op 23-10-2022

Vianen Vooruit 2 - Constantia 3
op 16-10-2022

VCO 1 - Boerdonk 1
op 16-10-2022

Toxandria - RKDSO
op 16-10-2022

EGS 20 1 - SV United 1
op 16-10-2022

Juliana Mill - NLC 03
op 16-10-2022

Hapse Boys - Bruheze
op 16-10-2022

Festilent 1 - HBV 1
op 16-10-2022

Leunen - Astrantia
op 16-10-2022

Keldonk - svDWSH 18
op 16-10-2022

Volharding 1 - EHC Heuts 1
op 09-10-2022

Vianen Vooruit 1 - Constantia 1
op 09-10-2022

SVS - BVV 27
op 09-10-2022

SSS`18 1 - Volkel RKSV 1
op 09-10-2022

Handel 1 - Hapse Boys 1
op 09-10-2022

Excellent - Ysselsteyn
op 09-10-2022

ERP 1 - VOAB 1
op 09-10-2022

Boerdonk - Ollandia
op 09-10-2022

Astrantia 1 - Toxandria 1
op 09-10-2022

Vitesse 08 - Ysselsteyn
op 02-10-2022

SVOC 01 - Astrantia
op 02-10-2022

Schijndel de Wit 1 - Olympia 18 1
op 02-10-2022

VV Heijen - DSV
op 02-10-2022

Hapse Boys 1 - Vianen Vooruit 1
op 02-10-2022

Elsendorp - Boerdonk
op 02-10-2022

WHV - svDWSH 18
op 02-10-2022

Boekel Sport 1 - SSS`18 1
op 02-10-2022

Volharding 1 - Limburgia 1
op 25-09-2022

Vianen Vooruit 1 - EGS 20 1
op 25-09-2022

SSS`18 - Schijndel de Wit
op 25-09-2022

svDWSH 18 - Fiducia
op 25-09-2022

Boerdonk - Keldonk
op 25-09-2022

Astrantia - BVV 27
op 25-09-2022

JVC - Advendo 57
op 24-09-2022

Vianen Vooruit 1 - SIOl 1
op 18-09-2022

Excellent - DSV
op 18-09-2022

Constantia - Toxandria
op 18-09-2022

Astrantia - VV Heijen
op 18-09-2022

AWC 1 - JVC 1
op 17-09-2022

VIOS 38 - HBV
op 11-09-2022

Vianen Vooruit 1 - Astrantia 1
op 11-09-2022

VCA 1 - Hapse Boys 1
op 11-09-2022

Olympia 18 - SSS`18
op 11-09-2022

 

Sponsors

Kloksysteem en urenregistratie

Spiekman Verkuijl | Dakdekkers