1ste en 2de elftallen


FC Uden 1 - svDWSH 18 1
op 11-10-2020

SSS`18 - Wittenhorst
op 11-10-2020

EVVC 1 - Volharding 1
op 11-10-2020

Volharding 1 - Emplina 1
op 04-10-2020

VIOS 38 - Stormvogels 28
op 04-10-2020

HBV 1 - Elsendorp 1
op 04-10-2020

Hapse Boys - Groesbeekse Boys
op 04-10-2020

VCA - svDWSH 18
op 27-09-2020

SSS`18 - Geldrop
op 27-09-2020

Hapse Boys - Boekel Sport
op 27-09-2020

DSV - SVEB
op 27-09-2020

Volharding - Wedstrijdverslag
op 20-09-2020

VIOS 38 1 - SV Oostrum 1
op 20-09-2020

Vianen Vooruit 1 - Olympia 18 1
op 20-09-2020

SSS`18 - Wedstrijdverslag
op 20-09-2020

svDWSH 18 1 - HBV 1
op 20-09-2020

Juliana Mill 1 - SIOl 1
op 20-09-2020

Astrantia 1 - MVC 1
op 20-09-2020

SVS 1 - svDWSH 18 1
op 12-09-2020

Volharding 1 - Rood Wit 1
op 06-09-2020

VIOS 38 1 - VCA 1
op 06-09-2020

Vianen Vooruit 2 - Hapse Boys 2
op 06-09-2020

Vianen Vooruit 1 - GSV 28 1
op 06-09-2020

Toxandria - SIOl
op 06-09-2020

Hapse Boys 1 - HBV 1
op 06-09-2020

de Zwaluw 1 - Elsendorp 1
op 06-09-2020

SSS`18 1 - Geusselt Sport 1
op 30-08-2020

Excellent 1 - svDWSH 18 1
op 30-08-2020

Volharding 1 - FCV Venlo 1
op 26-08-2020

Astrantia - Batavia
op 16-08-2020

Vereniging in Beeld - SSS`18 1
op 01-06-2020

Vereniging in Beeld - JVC 1
op 01-06-2020

Flashback - 2017
op 28-04-2020

Stormvogels 28 - JVC
op 21-04-2020

Flashback - VIOS 38
op 18-04-2020

Flashback - DSV
op 18-04-2020

Flashback - 2015 2
op 17-04-2020

Flashback - 2015 1
op 17-04-2020

Flashback - 2014 2
op 15-04-2020

Flashback - 2014 1
op 15-04-2020

Flashback - 2014 2
op 13-04-2020

Flashback - 2013 7
op 13-04-2020

Flashback - 2013 2
op 12-04-2020

Flashback - 2013 1
op 12-04-2020

Flashback - 2012 5
op 12-04-2020

Flashback - 2012 4
op 12-04-2020

Flashback - 2013 6
op 11-04-2020

Flashback - 2012 3
op 11-04-2020

Flashback - 2013 4
op 09-04-2020

Flashback - 2012
op 09-04-2020

2013 - Flashback 5
op 09-04-2020

Flashback - 2014 1
op 08-04-2020

Flashback - 2013 3
op 08-04-2020

Flashback - 2012
op 07-04-2020

Flashback - 2011 2
op 07-04-2020

Flashback - 2013
op 05-04-2020

Flashback - 2011 1
op 05-04-2020

Flashback - 2013
op 04-04-2020

Volharding 1 - Emplina 1
op 08-03-2020

Vianen Vooruit 1 - EVVC 1
op 08-03-2020

SSS`18 1 - Deurne 1
op 08-03-2020

Olympia 18 - Real Lunet
op 08-03-2020

Menos 1 - Astrantia 1
op 08-03-2020

HRC `27 - svDWSH 18
op 08-03-2020

Juliana 31 1 - JVC 1
op 07-03-2020

Volharding 1 - Berghem Sport 1
op 01-03-2020

Vianen Vooruit 1 - Real Lunet 1
op 01-03-2020

Venray 1 - Venlosche Boys 1
op 01-03-2020

SSS`18 1 - Deurne 1
op 01-03-2020

Menos 1 - svDWSH 18 1
op 01-03-2020

Juliana Mill 1 - SIOl 1
op 01-03-2020

Constantia 1 - SCMH 1
op 01-03-2020

VIOS 38 1 - Juliana Mill 1
op 16-02-2020

svDWSH 18 1 - Sambeek 1
op 16-02-2020

Gassel 1 - de Zwaluw 1
op 16-02-2020

EVVC 1 - Volharding 1
op 16-02-2020

DAW 1 - Vianen Vooruit 1
op 16-02-2020

Helvoirt 1 - Volharding 1
op 02-02-2020

de STER 1 - SSS`18 1
op 02-02-2020

svDWSH 18 1 - HBV 1
op 02-02-2020

JVC ZA1 - scWoezik ZA1
op 01-02-2020

Volharding 1 - Olympia 18 1
op 26-01-2020

SSS`18 1 - Limburgia 1
op 26-01-2020

Olympia 18 - Nieuws
op 26-01-2020

Holthees 1 - svDWSH 18 1
op 26-01-2020

Alverna 1 - JVC 1
op 25-01-2020

de Zwaluw 1 - DSV 1
op 19-01-2020

JVC ZA1 - Trekvogels ZA1
op 18-01-2020

svDWSH 18 - Nieuws
op 05-01-2020

SIOl - Nieuws
op 02-01-2020

Astrantia - Nieuws
op 01-01-2020

Pr. Irene 1 - Vianen Vooruit 1
op 15-12-2019

Olympia 18 1 - Heeswijk 1
op 15-12-2019

svDWSH 18 1 - VCA 1
op 15-12-2019

SV Millsbeek - Achilles Reek
op 15-12-2019

Wittenhorst 1 - SSS`18 1
op 15-12-2019

DAW 1 - Volharding 1
op 15-12-2019

Astrantia 1 - HBV 1
op 15-12-2019

Volkel RKSV 1 - Vianen Vooruit 1
op 08-12-2019

Volharding 1 - Real Lunet 1
op 08-12-2019

Venray 1 - de STER 1
op 08-12-2019

SSS`18 1 - Chevremont 1
op 08-12-2019

Juliana Mill - SCV 58
op 08-12-2019

Holthees 1 - SVOC 01 1
op 08-12-2019

GVV57 1 - Astrantia 1
op 08-12-2019

Excellent 1 - Boekel Sport 1
op 08-12-2019

Volharding 1 - SVSSS 1
op 01-12-2019

Vianen Vooruit 1 - Heeswijk 1
op 01-12-2019

svDWSH 18 1 - VV Resia 1
op 01-12-2019

Juliana Mill 1 - Achilles Reek 1
op 01-12-2019

Astrantia 1 - SVOC 01 1
op 01-12-2019

Toxandria 1 - Juliana Mill 1
op 24-11-2019

SVS 1 - Astrantia 1
op 24-11-2019

SSS`18 - Venlosche Boys
op 24-11-2019

Heeswijk 1 - Volharding 1
op 24-11-2019

GVV57 1 - svDWSH 18 1
op 24-11-2019

de Zwaluw - Constantia
op 24-11-2019

Berghem Sport 1 - Vianen Vooruit 1
op 24-11-2019

Excellent 1 - Schijndel de Wit 1
op 17-11-2019

JVC 1 - SKV 1
op 16-11-2019

Wilhelmina`08 - SSS`18
op 10-11-2019

VIOS 38 1 - Toxandria 1
op 10-11-2019

Vianen Vooruit 1 - Helvoirt 1
op 10-11-2019

Pr. Irene 1 - Volharding 1
op 10-11-2019

Constantia 1 - Juliana Mill 1
op 10-11-2019

Volharding 1 - Vianen Vooruit 1
op 03-11-2019

Olympia 18 1 - Pr. Irene 1
op 03-11-2019

Juliana Mill 1 - DSV 1
op 03-11-2019

VV Heijen 1 - FC United 1
op 03-11-2019

Deurne - SSS`18
op 03-11-2019

Leunen 1 - Astrantia 1
op 03-11-2019

Vianen Vooruit 1 - Olympia 18 1
op 27-10-2019

Vianen Vooruit - Olympia 18
op 27-10-2019

SSS`18 - Venray
op 27-10-2019

SIOl - Juliana Mill
op 27-10-2019

Constantia 1 - SES 1
op 27-10-2019

Berghem Sport - Volharding
op 27-10-2019

JVC ZA1 - Juliana 31 ZA1
op 26-10-2019

Volharding 1 - Venhorst 1
op 20-10-2019

SVS 1 - VCA 1
op 20-10-2019

Real Lunet 1 - Vianen Vooruit 1
op 20-10-2019

SSS`18 1 - Geldrop 1
op 20-10-2019

Juliana Mill - SV Millsbeek
op 20-10-2019

Oranje Blauw ZA1 - JVC ZA1
op 19-10-2019

Volkel RKSV 1 - Volharding 1
op 13-10-2019

VIOS 38 1 - Gassel 1
op 13-10-2019

Vianen Vooruit 2 - HVCH 4
op 13-10-2019

Vianen Vooruit 1 - SVSSS 1
op 13-10-2019

Venhorst 1 - Olympia 18 1
op 13-10-2019

HBV 1 - Merselo 1
op 13-10-2019

ZSV Zeilberg - SSS`18
op 13-10-2019

de Zwaluw - Juliana Mill
op 13-10-2019

Volharding 1 - EVVC 1
op 06-10-2019

SSS`18 1 - de STER 1
op 06-10-2019

Volharding 1 - Wedstrijdverslag
op 29-09-2019

VIOS 38 1 - DSV 1
op 29-09-2019

Veritas 1 - SSS`18 1
op 29-09-2019

Emplina 1 - Volharding 1
op 29-09-2019

Hapse Boys 1 - Rood Wit 1
op 29-09-2019

Astrantia 1 - Menos 1
op 29-09-2019

Volharding 1 - Helvoirt 1
op 22-09-2019

Vitesse 08 1 - vv Ewijk 1
op 22-09-2019

Vianen Vooruit 1 - DAW 1
op 22-09-2019

Toxandria 2 - DAW 3
op 22-09-2019

Toxandria - SES
op 22-09-2019

SSS`18 1 - SC Susteren 1
op 22-09-2019

Juliana Mill 1 - Gassel 1
op 22-09-2019

de Zwaluw 1 - SCV 58 1
op 22-09-2019

Constantia 1 - SV Millsbeek 1
op 22-09-2019

Bekerwedstrijd - Nieuws
op 18-09-2019

Vianen Vooruit 1 - NEC 1
op 15-09-2019

Olympia 18 1 - Venlosche Boys 1
op 08-09-2019

Wittenhorst 1 - Volharding 1
op 08-09-2019

Venray 1 - Volkel RKSV 1
op 07-09-2019

Vianen Vooruit 2 - Hapse Boys 2
op 01-09-2019

Vianen Vooruit 1 - Union 1
op 01-09-2019

VCA 1 - SIOl 1
op 01-09-2019

Toxandria - Excellent
op 01-09-2019

Stormvogels 28 1 - VIOS 38 1
op 01-09-2019

VV Heijen 1 - HRC `27 1
op 01-09-2019

Bekerwedstrijd - Nieuws
op 01-09-2019

SSS`18 1 - Sparta 25 1
op 17-08-2019

UDI 19/CSU 1 - BlauwGeel 38 1
op 10-08-2019

UDI 19/CSU 1 - Gemert 1
op 03-08-2019

Avesteyn 2 - Vianen Vooruit 2
op 16-06-2019

VIOS 38 1 - HBV 1
op 11-06-2019

VIOS 38 1 - HBV 1
op 10-06-2019

Vianen Vooruit 2 - Nulandia 3
op 10-06-2019

Olympia Boys 1 - de Zwaluw 1
op 10-06-2019

SSS`18 1 - Real Lunet 1
op 06-06-2019

SSS`18 1 - VV Caesar 1
op 02-06-2019

JVC ZA1 - Juliana 31 ZA1
op 01-06-2019

Volharding 1 - Vianen Vooruit 1
op 26-05-2019

Volharding - Vianen Vooruit
op 26-05-2019

SCV 58 1 - Menos 1
op 26-05-2019

SSS`18 1 - EVVC 1
op 26-05-2019

SIOl 1 - Achates 1
op 26-05-2019

Estria 1 - Hapse Boys 1
op 26-05-2019

JVC ZA1 - Excelsior Zetten ZA1
op 25-05-2019

VIOS 38 1 - GVV57 1
op 19-05-2019

Vianen Vooruit 1 - SC Irene 1
op 19-05-2019

Toxandria 2 - UDI 19/CSU 4
op 19-05-2019

Toxandria - Estria
op 19-05-2019

Real Lunet 1 - Volharding 1
op 19-05-2019

Sambeek 1 - SCV 58 1
op 19-05-2019

Hapse Boys 1 - Festilent 1
op 19-05-2019

ERP 1 - SSS`18 1
op 19-05-2019

Astrantia 1 - Elsendorp 1
op 19-05-2019

Volharding 1 - EVVC 1
op 12-05-2019

Toxandria 1 - Hapse Boys 1
op 12-05-2019

SC Irene 1 - SSS`18 1
op 12-05-2019

de Zwaluw 1 - Sambeek 1
op 12-05-2019

Berghem Sport 1 - Vianen Vooruit 1
op 12-05-2019

JVC ZA1 - VV Oeken ZA1
op 11-05-2019

Vianen Vooruit 1 - Venhorst 1
op 05-05-2019

SVS 1 - Sambeek 1
op 05-05-2019

SES 1 - Achates 1
op 05-05-2019

Juliana Mill 1 - DSV 1
op 05-05-2019

Gassel 1 - Estria 1
op 05-05-2019

DAW 1 - Volharding 1
op 05-05-2019

Astrantia 1 - VIOS 38 1
op 05-05-2019

VIOS 38 1 - svDWSH 18 1
op 28-04-2019

Helvoirt 1 - Volharding 1
op 28-04-2019

Hapse Boys 2 - Vianen Vooruit 2
op 28-04-2019

Astrantia 1 - SCV 58 1
op 28-04-2019

Achates 1 - Hapse Boys 1
op 28-04-2019

VIOS 38 - SCV 58
op 22-04-2019

Vianen Vooruit 1 - Helvoirt 1
op 22-04-2019

Hapse Boys 1 - SV Millsbeek 1
op 22-04-2019

SSS`18 1 - Volharding 1
op 20-04-2019

SSS`18 - Volharding
op 20-04-2019

Hapse Boys 1 - SES 1
op 20-04-2019

Volharding 1 - SC Irene 1
op 14-04-2019

Toxandria - SES
op 14-04-2019

SIOl 1 - FC Uden 1
op 14-04-2019

Helvoirt 1 - SSS`18 1
op 14-04-2019

Olympia 18 1 - Boekel Sport 1
op 14-04-2019

Hapse Boys 1 - Achates 1
op 14-04-2019

de Zwaluw 1 - GVV57 1
op 14-04-2019

DAW 1 - Vianen Vooruit 1
op 14-04-2019

SIOl JO171 - VV Resia JO171
op 13-04-2019

JVC ZA1 - ZSV Zelos ZA1
op 13-04-2019

VVV 03 1 - VV Heijen 1
op 11-04-2019

de Zwaluw - Elsendorp
op 11-04-2019

Vianen Vooruit 1 - Sparta 18 1
op 07-04-2019

SSS`18 - DAW
op 07-04-2019

SES 1 - Hapse Boys 1
op 07-04-2019

ERP 1 - Volharding 1
op 07-04-2019

ERP - Volharding
op 07-04-2019

Constantia 1 - Olympia 18 1
op 07-04-2019

Schijndel de Wit 1 - Olympia 18 1
op 31-03-2019

SIOl 1 - Achilles Reek 1
op 31-03-2019

Excellent 1 - Margriet 1
op 31-03-2019

DSV 1 - Hapse Boys 1
op 31-03-2019

SC Irene 1 - Volharding 1
op 31-03-2019

DAW 1 - SSS`18 1
op 31-03-2019

Avanti 31 1 - Nooit Gedacht 1
op 31-03-2019

JVC ZA1 - AZ 2000 ZA1
op 30-03-2019

Volharding 1 - Helvoirt 1
op 24-03-2019

Venhorst 1 - Vianen Vooruit 1
op 24-03-2019

Toxandria 3 - svDWSH 18 3
op 24-03-2019

Toxandria 2 - Vianen Vooruit 2
op 24-03-2019

Olympia 18 1 - Schijndel de Wit 1
op 24-03-2019

Heeswijk 1 - SSS`18 1
op 24-03-2019

HBV 1 - SIOl 1
op 24-03-2019

de Zwaluw 1 - SCV 58 1
op 24-03-2019

Volharding 1 - Emplina 1
op 17-03-2019

SSS`18 1 - Vianen Vooruit 1
op 17-03-2019

SSS`18 - Vianen Vooruit
op 17-03-2019

SIOl 1 - SV Millsbeek 1
op 17-03-2019

JVC ZA1 - ZVV Be Quick ZA1
op 09-03-2019

Vianen Vooruit 1 - EVVC 1
op 24-02-2019

Toxandria 2 - Volkel RKSV 3
op 24-02-2019

Toxandria - Juliana Mill
op 24-02-2019

Emplina - SSS`18
op 24-02-2019

Holthees 1 - GVV57 1
op 24-02-2019

Excellent 1 - Olympia 18 1
op 24-02-2019

Volharding 1 - Sparta 18 1
op 17-02-2019

Vianen Vooruit 1 - Emplina 1
op 17-02-2019

SSS`18 1 - Berghem Sport 1
op 17-02-2019

HBV - Toxandria
op 17-02-2019

de Treffers ZA - JVC ZA
op 16-02-2019

Venhorst 1 - Volharding 1
op 10-02-2019

Real Lunet - SSS`18
op 10-02-2019

Olympia 18 1 - Vitesse 08 1
op 10-02-2019

Volharding - Berghem Sport
op 03-02-2019

Vianen Vooruit 1 - Heeswijk 1
op 03-02-2019

SSS`18 - Venhorst
op 03-02-2019

SIOl 1 - Festilent 1
op 03-02-2019

DSV - SV Millsbeek
op 03-02-2019

SSS`18 1 - Heeswijk 1
op 20-01-2019

SIOl 1 - HBV 1
op 20-01-2019

SIOl 1 - VV Heijen 1
op 13-01-2019

SIOl 1 - SIOl All STARS
op 01-01-2019

SIOl - SIOl All STARS
op 01-01-2019

Volharding 1 - ERP 1
op 16-12-2018

Sparta 18 1 - Vianen Vooruit 1
op 16-12-2018

JVC ZA1 - OVC 85 1
op 15-12-2018

Vianen Vooruit 1 - DAW 1
op 09-12-2018

SSS`18 1 - Helvoirt 1
op 09-12-2018

ZSV Zelos ZA1 - JVC ZA1
op 08-12-2018

Volharding 1 - SSS`18 1
op 02-12-2018

Olympia 18 - Nieuws
op 27-11-2018

Vianen Vooruit 1 - Berghem Sport 1
op 25-11-2018

SSS`18 1 - SC Irene 1
op 25-11-2018

EVVC - Volharding
op 25-11-2018

VV Oeken 1 - JVC ZA1
op 24-11-2018

Vianen Vooruit 1 - Heeswijk 1
op 18-11-2018

Berghem Sport 1 - Volharding 1
op 18-11-2018

Olympia 18 1 - Volharding 1
op 11-11-2018

Vianen Vooruit 1 - Real Lunet 1
op 04-11-2018

SIOl 1 - Estria 1
op 04-11-2018

Avanti 31 1 - Olympia 18 1
op 04-11-2018

AZ 2000 1 - JVC ZA1
op 03-11-2018

VIOS 38 1 - HRC `27 1
op 28-10-2018

Vianen Vooruit 1 - SSS`18 1
op 28-10-2018

Toxandria - Festilent
op 28-10-2018

Emplina 1 - Volharding 1
op 28-10-2018

JVC ZA1 - Redichem 1
op 27-10-2018

Volharding 1 - Heeswijk 1
op 21-10-2018

SIOl 1 - SES 1
op 21-10-2018

Olympia 18 1 - Excellent 1
op 21-10-2018

Juliana Mill - Toxandria
op 21-10-2018

EVVC 1 - Vianen Vooruit 1
op 21-10-2018

Vianen Vooruit 1 - Volharding 1
op 14-10-2018

Vianen Vooruit - Volharding
op 14-10-2018

Excelsior Zetten ZA1 - JVC ZA1
op 13-10-2018

Volharding 1 - Real Lunet 1
op 07-10-2018

SSS`18 1 - ERP 1
op 07-10-2018

SIOl 1 - Gassel 1
op 07-10-2018

Excellent 1 - Volkel RKSV 1
op 07-10-2018

SC Irene 1 - Vianen Vooruit 1
op 07-10-2018

JVC ZA1 - VV Dieren 1
op 06-10-2018

Toxandria - HBV
op 30-09-2018

Olympia 18 - FC Schadewijk
op 30-09-2018

svDWSH 18 1 - SVS 1
op 30-09-2018

Excellent 1 - Constantia 1
op 30-09-2018

Sparta 18 1 - Volharding 1
op 30-09-2018

JVC ZA1 - de Treffers ZA1
op 29-09-2018

Volharding 1 - Venhorst 1
op 23-09-2018

Vianen Vooruit 1 - ERP 1
op 23-09-2018

SIOl 1 - Toxandria 1
op 23-09-2018

ESA 1 - JVC ZA1
op 22-09-2018

Union 1 - Vianen Vooruit 1
op 16-09-2018

Volharding 1 - Eendracht 30 1
op 09-09-2018

SIOl 1 - JVC ZA1
op 08-09-2018

Constantia 1 - svDWSH 18 1
op 02-09-2018

Montagnards - Toxandria
op 01-09-2018

Boerdonk - Mariahout
op 26-08-2018

SIOl 1 - JVC ZA1
op 18-08-2018

Olympia 18 1 - Volharding 1
op 18-08-2018

JVC ZA1 - Hatert 1
op 11-08-2018

JVC 1 - NEC 1
op 03-08-2018

SIOl 1 - JVC
op 16-06-2018

Toxandria - Kwiek Venlo
op 10-06-2018

Gassel 1 - VV Heijen 1
op 10-06-2018

Kwiek Venlo - Toxandria
op 03-06-2018

Hapse Boys 1 - Vianen Vooruit 1
op 27-05-2018

Volharding 1 - BVV 1
op 20-05-2018

Vianen Vooruit 1 - DAW 1
op 20-05-2018

Toxandria - Ruwaard
op 20-05-2018

SIOl 1 - Herpinia 1
op 13-05-2018

JVC ZA1 - BVC 12 ZA1
op 08-05-2018

Stormvogels 28 1 - Vianen Vooruit 1
op 06-05-2018

SES 1 - Juliana Mill 1
op 06-05-2018

Emplina 1 - Volharding 1
op 06-05-2018

Gassel 1 - Estria 1
op 06-05-2018

SSS`18 1 - Venhorst 1
op 29-04-2018

Olympia 18 - Berghem Sport
op 29-04-2018

Heeswijk 1 - Volharding 1
op 29-04-2018

VCA ZA1 - BVC 12 ZA1
op 28-04-2018

Volharding 1 - EVVC 1
op 22-04-2018

Vianen Vooruit 1 - Volkel RKSV 1
op 22-04-2018

JVC ZA1 - Uchta 1
op 21-04-2018

Vianen Vooruit 1 - Boekel Sport 1
op 19-04-2018

VV Heijen 1 - OKSV 1
op 19-04-2018

Volharding 1 - Pr. Irene 1
op 15-04-2018

SIOl 1 - OKSV 1
op 15-04-2018

Olympia 18 1 - Stormvogels 28 1
op 15-04-2018

Montagnards - SVOC 01
op 15-04-2018

VIOS 38 1 - Gassel 1
op 12-04-2018

Toxandria - WHV
op 12-04-2018

Constantia - Juliana Mill
op 12-04-2018

Volharding 1 - TGG den Bosch 1
op 08-04-2018

Vitesse 08 1 - Olympia 18 1
op 08-04-2018

VIOS 38 1 - Astrantia 1
op 08-04-2018

Vianen Vooruit 1 - Handel 1
op 08-04-2018

Toxandria - Odiliapeel
op 08-04-2018

Constantia 1 - HBV 1
op 08-04-2018

JVC ZA1 - VCA ZA1
op 07-04-2018

VIOS 38 1 - Estria 1
op 05-04-2018

VV Heijen 1 - Constantia 1
op 05-04-2018

Gassel - Toxandria
op 05-04-2018

de Zwaluw - Estria
op 02-04-2018

Constantia - Herpinia
op 02-04-2018

Volharding 1 - Rhode 1
op 01-04-2018

Vianen Vooruit 1 - Vitesse 08 1
op 01-04-2018

Toxandria - De Willy`s
op 01-04-2018

VIOS 38 1 - de Zwaluw 1
op 25-03-2018

Venhorst 1 - Volharding 1
op 25-03-2018

Toxandria 2 - HBSV 2
op 25-03-2018

SIOl 1 - SES 1
op 25-03-2018

Constantia 1 - DSV 1
op 25-03-2018

JVC ZA1 - Nijmegen ZA1
op 24-03-2018

Volharding 1 - Helvoirt 1
op 11-03-2018

 

Sponsors